جراحی چشم گربه ای – جراحی چشم – دکتر چشم | متخصص چشم | عمل لیزیک و لازک | آب مروارید

Blog

جراحی چشم گربه ای

by جراحی چشم in آوریل 29, 2018

جراحی چشم گربه ای

ظاهر پلک ها یکی از عوامل اصلی زیبایی صورت انسان است. پلک های که به مرور زمان افتاده شده اند دارای شخص را دچار مشکل در دید میکنند پلک ها در دید نقش مهمی دارند و به همین ترتیب، به طور غیر مستقیم تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از جهان می شوند. پلک ها مانند پرده ها عمل می کنند و از چشم محافظت می کنند. علاوه بر این، پلک ها نقش کلیدی در سلامت کلی چشم را بازی می کنند و مسئول پخش پرده اری از منیسک را دارند و از این طریق به دید مطلوب کمک می کنند. هرگونه سازش با عملکرد طبیعی و موقعیت استراحت آناتومیک پلک ها می تواند اثر منفی بر روی کلیه چهره صورت داشته باشد و به طور بالقوه باعث تخریب بافتی، از جمله شکستگی اپیتلیال قرنیه، ذوب قرنیه و سوراخ شدن پوست می شود.

 

هزینه جراحی چشم گربه ای

جراحی چشم گربه ای

 

هزینه جراحی چشم گربه ای چقدر است؟

هزینه های این عمل خیلی زیاد است و از حدود 8 میلیون تومان شروع میشود . عمل جراحی چشم گربه ای یا بزرگ کردن چشم نیازمند به یک متخصص چشم با تجربه کافی نیازمند است دوره درمان این عمل حدود 25روز است و بعد از گذشت 10 روز شما میتوانید از مواد آرایشی استفاده نمایید اما باید دقت داشته باشید که این عمل خیلی حساس است و باید مراقبت های کافی در این زمینه را انجام دهید.

این عمل برای افرادی که میخواهند افتادگی پلک خود را نیز برطرف کنند نیز مناسب است اما هزینه جراحی عمل افتادگی پلک یا بلفاروپلاستی یا خیلی کمتر از عمل جراحی چشم گربه ای است با ما همراه باشید

 

 

هزینه جراحی چشم گربه ای

جراحی چشم گربه ای

Canthoplastyچیست؟

Canthoplasty یک روش جراحی است که برای بالا بردن زوایای بیرونی چشم، اصلاحا به آن  چشم گربه ای نیز میگویند. به دلیل ایجاد مشکل در شکل و حالت پلک چشم این عمل انجام میگیرد با عمل  پلک های اضافی پس از بلفاروپلاستی بالا یا پایین است. Canthoplasty ایده آل برای بهبود بیان خستگی و حالت غم انگیز چشم است، بازگرداندن ظاهر پس از “چشم گربه” و ایجاد نگاه جوان تر به منطقه چشم باعث تغییر در ظاهر و چهره شخص میشود. Canthoplasty می تواند بافت سفت و سخت پلک پایین و تغییر شکل و تغییر محل کانتونا جانبی را همراه داشته باشد. این روش با استفاده از برش در گوشه بیرونی پلک برای بازسازی تاندون کانتینال ضعیف شده یا کششی که پلک پایین را مهار می کند، که به نوبه خود گوشه های بیرونی چشم را افزایش می دهد و شکل کلی آنها را بهبود می بخشد.

 

هزینه جراحی چشم گربه ای

جراحی چشم گربه ای

 

در بعضی موارد، دکتر های جراح چشم اپیدرمی بوكاتراپات، و همچنین ممکن است پوست و چربی بیش از حد را در طی این روش برای به دست آوردن نتایج مطلوب بردارند

پزشک از یک رویکرد مهاجم تهاجمی برای روشهای کانتینر جانبی استفاده می کند و برای پایین آوردن پلک های پایین تر به پوست قرمز چشم کمک می کند. کانتاپلستیک جانبی همچنین می تواند برای بیماران مبتلا به عمل جراحی قبلی پلک (blepharoplasty پایین) با عقب افتادن (کشیده شدن) پلک های پایین و کانتوس گرد استفاده شود. این تکنیک را می توان برای ترمیم ظاهر بیش از حد و یا جراحی چشم استفاده کرد.

چطوری Canthoplasty درمان می شود؟

Canthoplasty برای اصلاح چندین شرایط پزشکی و زیبایی، از جمله ectropion از تضعیف پلک های پایین استفاده می شود.

همچنین ممکن است برای اصلاح ضایعات ناشی از تروما، بیماری یا جراحی قبلی پلک استفاده شود.

 

هزینه جراحی چشم گربه ای

جراحی چشم گربه ای

 

Ectropion Ectropion چیست؟

شرایطی است که پلک پایین تر از سطح چشم می آید و پلک درونی و سطح چشم را در بر می گیرد که در اثر افزایش سن بیشتر دیده میشود و در افرادی که در کشورهایی مانند چین و کره شمالی زندگی میکنند یک نوع ژن است این حالت از چشم به مدل چشم کره ای نیز معروف است و به افتادگی پلک نیز مرسوم است. این اتفاق می تواند منجر به خشکی، تحریک و افزایش خطر ابتلا به عفونت شود. Ectropion در افراد مسن بیشتر رایج است، اما تروما دراثر بیش از حد در معرض نور خورشید بودن میتواند ایجاد شود اما ectropion در بیماران جوانتر نیز دیده میشود.

بهترین روش جراحی افتادگی پلک چیست؟

Canthoplasty تنها روش موثر برای اصلاح این وضعیت است .علت اصلی افتادگی پلک ها، از بین رفتن کلاژن و آسیب پلک در اثر تابش مستقیم نورخورشید است. هنگامی که جراحی توسط یک جراح چشم با تجربه انجام می شود، کانتاپلستیکت می تواند کمپلکس بافت را بهبود بخشد و ظاهر جوان تر را به ناحیه چشم بازگرداند.

 

 دکتر استیون فاجیان یکی از جراحان چشم پزشکی در ایالات متحده است و شهرت خود را در زمینه چالش برانگیز تکنیک های سنتی و پیشرفت های  برای انواع روش های پلک و صورت انجام داده است. دکتر Fagien علاوه بر مشارکت در بسیاری از مطالعات بالینی که منجر به تایید FDA از تزریقات مختلف شده است، بیش از 300 نشریه را به چاپ رسانده است، کتاب پرفروش کتاب خود را در مورد جراحی زیبایی اپوکوپلاستیک چاپ کرده است و بیش از 1000 سخنرانی در مورد تکنیک های خود را به آن داده است جراحان در سراسر جهان.

 

منبع : جراحی چشم

 

همچنین مطالب توصیه شده به شما ...

آیا میدانید شما میتوانید همین سایت را که در حال مشاهده آن هستید اجاره یا خریداری کنید؟ کلیک کنید  

Leave a Reply